22 Haziran 2011, Çarşamba

HAKKIMIZDA

ALTINBAY ŞİRKETLER GRUBU

      Müessesemiz Yönetim Kurulu Başkanımız Kadir ÜNVER tarafından “Ünver İnşaat Taahhüt Limited Şirketi” unvanı ile 1968 yılından 2003 yılına kadar inşaat ve taahhüt alanında faaliyet göstermiştir.

Altınbay Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş
' yi 1998 yılında bünyesine katarak döviz sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Altınbay Kuyumculuk ve Mücevherat Şirketi
' ni 1998 yılında kuyumculuk ve mücevher alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Altınbay Telekominikasyon Şirketi
' ni 2003 yılında kurarak telekominikasyon (iletişim) alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Altınbay İnşaat Taahhüt Şirketi
' ni 2003 yılında kurarak 45 yıllık tecrübesi ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ünver İnşaat Şirketi' ni kurumsal kimliği ile Altınbay Şirketler Grubunda hizmetlerine ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Altınbay Gıda Şirketi' ni 2013 yılında VEZİR SOFRASI markası adı ile gıda ve restaurant alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve her zaman güvenilir bir firma olmak için değerli müşterilerimize gıda güvenliğine uygun ve hijyenik olarak hizmet vermektedir. MİSYON 

      Altınbay Şirketler Grubu olarak faaliyet gösterdiği alanlarda sizlere müşteri gibi değil DOSTLUK şartlarına uygun, GÜVEN ve en yüksek kalitede, Konut, İş Yeri, üretmek bunun yanında Kıymetli maden, Altın, Gümüş, Pırlanta, müşterilerimize güvenli ve kaliteli ürünler ile hizmet etmek kuruluş ilkemizdir. 

KALİTE

    Altınbay Şirketler Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, başta inşaat sektöründeki projelerimizde ve diğer uygulamalarımızda en önem verdiğimiz nokta kalite yöntemidir. Yapıtlarımızın istenilen seviyede olması bizi tek başına tatmin etmemekte, eserlerimizin aynı zamanda en kaliteli bir biçimde uygulanmış olması bizi daha etkin çalışmaya itmektedir. Kalite bizim açımızdan müşterilerimizin değil bilakis bizim istediğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz kesin bir kavramdır.

VİZYON 

    Verilen hizmetlerin kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmayı görev edinmek ve sektörde ismi ile ön plana çıkan bir işletme olmak müşterilerimizin mevcut ve gelecek beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek onlara en iyi ve en uygun şartlarda ürün ve hizmet sunmaktır. 

Saygılarımızla